logo
Çağrı Merkezi;
(0212) 322 55 55
WhatsApp Destek;;
(0535) 360 67 14

Göktürk Toshiba Servisi

GÖKTÜRK TOSHIBA SERVİSİ…

Göktürk Bilgisayar Teknik Servisi'mizde TOSHİBA laptop ve TOSHİBA notebook bilgisayarlarınızın tüm servis ihtiyaçlarını profesyonel olarak giderebilmemiz mümkün.

Göktürk Teknik Servisi'mizde TOSHİBA Notebook ve TOSHİBA Laptop larınız için; Toshiba notebook tamiri, Toshiba anakart onarımı, Toshiba chipset değişimi, Toshiba format atma, TOSHİBA Notebook larınız için tüm donanımsal yedek parçaların temini ve değişimi, TOSHİBA notebook genel bakım ve temizlik işlemleri, TOSHİBA Laptop kasa değişimleri, Toshiba ekran değişimi, Toshiba klavye değişimi ve TOSHİBA marka notebooklarınız için diğer tüm donanımsal TOSHİBA Teknik Servis hizmetleri ni profesyonel ekip ve ekipmanlar ile sağlıyoruz.

Göktürk'te ev kullanıcıları, küçük ve orta ölçekli işletmelerin her türlü dizüstü bilgisayar onarım ve yükseltme gereksinimleri için uzman ekip arkadaşlarımız ve hazırda olan Toshiba yedek parça stoklarımızla tüm kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Size kalite, güven, dürüstlük ve gizlilik açısından servis garantisi veriyoruz.

Göktürk Bilgisayar,

Göktürk Toshiba Teknik Servisi,

Göktürk Yerinde Servis,

Göktürk Bilgisayar Servisi,

Göktürk Notebook Tamiri,

Göktürk Pc Tamiri,

İstanbul Caddesi. Beyaz konaklar çarşısı no:48/F Göktürk - Eyüp Sultan / İstanbul
(istanbul istanbul evlerinin karşısı)

0212 322 55 55