logo
Çağrı Merkezi;
(0212) 322 55 55
WhatsApp Destek;;
(0535) 360 67 14

Göktürk iPad Tamir Servisi

iPad Tamiri

Tüm Apple iPad Ürünlerini Onarıyoruz.
Uzman servis. Hızlı tamir.

iPad cihazlarımızla zaman zaman dokunmatik ekran arızası, şarj soketi arızası, ekranın donması, ekran kırılması, hoparlörün çalışmaması ve ses arızaları gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşıyoruz. iPad tamiri konusunda diğer apple ürünlerinde olduğu gibi Göktürk'te kaliteli ve ekonomik iPad tamir hizmeti ile yanınızdayız.
 
iPad Ekran Değişimi
iPad tamiri hizmetleri içerisinde sık karşılaşılan bir sorun olan iPad ekranının kırılmasıdır. iPad cam ekranının değişimi, iPad dokunmatik ekran tamiri, iPad led ekran tamiri konusunda deneyimli personellerimiz teknik servisimizde müşterilerimizin bize emanet ettiği cihazlarını titizlikle inceler sorun tespiti yapar ve gerekli iPad tamiri işlemlerini gerçekleştirir.

iPad Batarya Değişimi
iPad batarya larının ömrü ortalama 2 yıldır, bu süreyi tabletinizin bataryası şişme veya kapanma sorunları vermese bile Göktürk iPad servisi olarak ipad batarya değişimini öneriyoruz.

Servisimizde iPhone ve iPad batarya değişimi yapılmaktadır. iPadler için servisimizde amperi güçlendirilmiş şarj süresi uzatılmış %100 garantili iPad bataryalar mevcuttur. Bu güçlendirilmiş bataryalar ile cihazınızın şarjı daha uzun gidecek ve sizde daha az şarj yapmak durumunda kalacaksınız.

iPad pil değişimi diye gelen müşterilerimizde karşılaştığımız bir sorunda tabletlerin şarj entegresi bozulması veya şarj soketinin bozulması nedeni ile şarjlarının az gitmesi bu durum kesinlikle pil değişimi ile düzelmez, servisimize gelen pil değişimlerinde cihazda kısa devre ve şarj entegre sorunu olup olmadığına bakılmadan gereksiz yere pil değişimi yapmıyoruz.

UYARIYORUZ!!!
iPad batarya değişimi işi ustalık isteyen bir iştir gerek sökümü gerek montajı çok zor ve sıkıntılı bir onarımdır. Bu neden ile batarya değişimi yaptırmayı düşündüğünüzde sadece fiyat odaklı bakmamak gerekiyor. Göktürk iPad Servisimiz bu konuda gerekli donanım, bilgi ve tecrübeye sahiptir sizlerde uzman servis hizmetimizden yararlanmak isterseniz servisimizi tercih edebilirsiniz.

iPad için verdiğimiz hizmetler
Göktürk iPad Ekran Değişimi
Göktürk iPad Pil Değişimi
Göktürk iPad Arka Kamera Değişimi
Göktürk iPad Ön Kamera Değişimi
Göktürk iPad Kamera Lensi Değişimi
Göktürk iPad Şarj Soketi Değişimi
Göktürk iPad Ahize Değişimi
Göktürk iPad Sıvı Temas Onarımı

İletişim
Göktürk Merkez Mahallesi. İstanbul Caddesi.
Beyaz konaklar çarşısı No 48/F, Eyüpsultan / İstanbul
0212 322 55 55
0535 360 67 14