logo
Çağrı Merkezi;
(0212) 322 55 55
WhatsApp Destek;;
(0535) 360 67 14

Göktürk iPhone Ekran Değişimi

Her ekran aynı değildir.

Göktürk iPhone ekran değişimi konusunda müşterilerimize orijinal iPhone ekranlarını tavsiye ediyoruz. Günlük kullanımda ve ilk kullanımda bir fark görünmese de, detaylara önem veriyorsanız tercihiniz orijinal olmalı.

iPhone Ekran Kıyaslama.
Renkler
Orijinal iPhone ekranlarda renkler daha canlı, yan sanayide ise daha soluktur. Özellikle orijinal ekran ile yan yana bakıldığında farkı görebilirsiniz.

Çözünürlük
Orijinal ekranların çözünürlükleri daha yüksektir. İlk bakışta bir fark göremeseniz de ayrıntılarda belli olacaktır. Ayrıca parlaklık oranları özellikle güneş altında ciddi fark yaratmaktadır.

Dokunmatik
Dokunmatik kalitesi özellikle seri bir şekilde kullandığınızda farkını yansıtacaktır. Yan sanayi ekranlarda dokunmatik kısa süre sonra arıza verebilir.

Batarya Tüketimi
Orijinal ekranlar daha az pil tüketmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ucuz yan sanayi ekranlar %20 daha fazla batarya tüketir ve telefonun ısınıp batarya ömrünün kısalmasına neden olur.

Dayanıklılık
Orijinal iPhone ekranları çok daha dayanıklı, güçlendirilmiş cam ile gelmektedir. Yan sanayi ekranlarda kullanılan cam ise çok daha kolay kırılmaktadır.

Fiyatlandırma
Yan sanayi ekranlarda kalitesine göre çok farklı fiyatlar mevcuttur. Yan sanayi ve Apple Orijinal iPhone ekran değişimi fiyatlarına 0212 322 55 55 numaralı telefonu arayarak veya 0535 360 67 14 numaralı WhatsApp Destek Hattı'na yazarak ulaşabilirsiniz.